Zeynep Sever Demirel: Volkan, Hatayspor’u bırakmayı bir saniye bile düşünmedi

Meme kanserine farkındalık yaratmak için katıldığı bir kampanyanın lansmanında konuşan Zeynep Sever Demirel, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Deprem döneminin kendisi ve ailesi açısından çok zor geçtiğini belirten Zeynep Sever Demirel, “Hem yaşadık hem de sonrasına şahit olduk. Bu yüzden hayatımda en unutamayacağım dönem buydu. Ailemiz için böyleydi. Çünkü çocuklar da çok etkilendi. Şimdi bizim açımızdan her şey biraz daha psikolojik olarak yoluna girmeye başladı. Fakat ülkemizde böyle de bir gerçek var. Hâlâ deprem bölgelerinin yardıma ihtiyacı var. Hâlâ evsiz insanlar var. Bu gerçekle savaşmamız lazım. Bununla alakalı önlemler almamız gerekiyor. Bu hepimize büyük bir ders oldu” ifadelerini kullandı.

‘GÖZÜMDE BULUNAN YERİ DAHA ÇOK ARTTI’

Volkan Demirel’in kendisine birçok farklı yerden teklif gelmesine rağmen bir saniye bile Hatayspor’u bırakmayı düşünmediğini belirten Demirel, şöyle konuştu:

“Ben de ona saygı duydum. Benim açımdan böyle bir karar aldığı için Volkan’ın gözümde bulunan yeri daha çok arttı. O yüzden de çok destekçisi oldum. Hatayspor şu an başarılı bir şekilde, bu kadar zor bir süreçten geçmesine rağmen bir futbolcusunu, birkaç çalışanını kaybetmesine rağmen ayakta kalmaya devam ediyor. Başarılara imza atıyor. O yüzden hem Volkan ile hem de Hatayspor ekibiyle gurur duyuyorum. Hatay halkıyla da gurur duyuyorum. Belki de çok büyük acılar oldu. Ama insanların içine birazcık amaç, umut aşılamak önemlidir. Volkan da şu an onu yapmaya çalışıyor. İnşallah çok daha güzel başarılara imza atarlar da biz hep beraber seviniriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx