Survivor All Star’da eleme adayı belli oldu! Sercan’dan herkesi korkutan sakatlık

Survivor All Star’da bir önceki dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazanmış, ilk eleme adayı Kırmızı takımdan Kardeniz olmuştu. 4 kişinin Pınar’ı yazması takımda hafif bir gerginliğe neden olurken 2.dokunulmazlık oyununda diş diş bir mücadele verildi. Aksiyon dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde: 

‘BİZİM TAKIMDAN BİR CACIK OLMAZ’

Nagihan Karadere, Pınar’la konuştuğunda “Bizim takımdan bir cacık olmaz. Ben sana bir şey söyleyim mi, kendilerine acımayan, takımaz acımaz. Zannediyorlar ki burada iki gün daha dedikodu yapalım, iki gün daha birbirimizi taşıyalım. Her şey mükemmel olacak sanıyorlar. Hala doğru eksilmeden yana elleri kaleme gitmiyor. Hala seni yazıyorlar. Ben dedim ki takım kaptanı Turabi, Turabi de o zaman burada karar verir.” ifadelerini kullandı.

‘ÖZGÜR’Ü YAZAN 6 KİŞİDEN 4’DE DÜŞMÜŞLER’

Pınar, “Kardeniz’in ismi çıktı. Şaşırtım. Ben kendi ismimin çıkmasını bekliyordum. Direnmişler bu arada. 4 kişi bütün onursuzluğuyla bu hareketi yapmaya çalışmış ama geçen sefer daha ikinci dokunulmazlık oyununda Özgür’ü yazan 6 kişiden 4’de düşmüşler, 2 kişinin azıcık vicdanlı olası gelmiş. O da bir sonraki oyunu kaybedişimize kadar sürecek bir vicdan’ dedi.

SERCAN’DAN HERKESİ KORKUTAN SAKATLIK

Sercan Yıldırım, Ogeday ile çıktığı yarışmada havuza atladıktan sonra sakatlık geçirdi. Kafasını tutan Yıldırım’ın yardımına Furkan koştu. Havuz’da hareket edemeyen Sercan sakatlığı bir süre tüm yarışmacıları korkuttu. Sercan burnunun üst kısmını işaret edip çok kötü ağrısının olduğunu söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Dokunulmazlık oyunu dişe diş bir mücadeleye sahne oldu. Son oyunda Mavi takımdan Seda Ocak ile Ogeday, Kırmızı takımdan Merve Aydın ile Mustafa Kemal karşı karşıya geldi. Seda ve Ogeday’ın kazanmasıyla Mavi takım 12-10’luk skorla dokunulmazlığın sahibi oldu.

 

ADA KONSEYİ

Konseyde Kırmızı takımdan çıkan isimler şu şekildeydi: 6 Pınar, 3 Gizem, 1 Aleyna, 1 Yağmur, 1 Merve Aydın

Böylelikle ikinci eleme adayı Kırmızı takımdan Pınar oldu. İlk eleme adayı da Kardeniz olmuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx