OPPO Find X7 serisi en net haliyle görüntülendi: İşte tasarımı

Amiral gemisi telefonları ile adından sıkça söz ettriren Oppo, çok yakında Find X7 serisini duyuracak. Kaçıranlar için Find X7 ve X7 Pro’nun bazı özellikleri ve videoları, daha sızdırılmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise, OPPO Find X7 ve X7 Ultra en net haliyle görüntülendi. 

OPPO Find X7 serisi en net haliyle görüntülendi

Sızdırılan görüntülere göre Oppo Find X7 Pro ve Ultra, çoğunlukla OnePlus Open ve OnePlus 12’ye benzeyecek. Buna göre, cihazın arka bölümünde devasa bir kamera adası ve üç sensör bulunuyor. Ayrıca çift tonlu tasarım tercih edilmiş. Bu noktada Find X7 Ultra, bir değil iki periskop yakınlaştırma kamerasının yanı sıra bir geniş ve bir ultra geniş kameraya sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olacak. 

Bir diğer görüntüde ise, serinin ince çerçeveler ve kavisli ekrandan güç alacağını görüyoruz. Ayrıca selfie kamerası için delikli tasarım tercih edilmiş. Bunun yanında her iki cihaz da OnePlus’ın uyarı kaydırıcısını benimsiyor. Akıllı telefonların özelliklerine gelirsek.
Find X7 Ultra’nın 120Hz yenileme hızı ve 2K çözünürlük sunan BOE X1 veya E7 AMOLED ekran ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alması muhtemel görünüyor. Temel modelde ise MediaTek Dimensity 9300 yer alacak.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi OPPO Find X7 serisi, Find X7 ve Find X7 Ultra olmak üzere iki modelden oluşacak. Telefonların tanıtım tarihi ise 8 Ocak 2024. Bu nedenle bizlerle kalmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx