Şevval Şahin: Bu haberler nereden çıkıyor?

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile görüntülenmişti. Sürpriz bir ilişkiye başlayan ikili, ilk kez objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince panik olmuştu.

Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı tercih eden çift, kısa süre konuştuktan sonra bir mekana yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının “Hayırlı olsun” sözlerini, “Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım mekana giriş yapmıştı.

“GEÇİRDİĞİM EN GÜZEL YAZDI”

Şevval Şahin, Etiler’de objektiflere takılmıştı. Sosyal medya hesabından yayınladığı tatil pozlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 22 yaşındaki model, alışveriş turuna çıktığını söyledi. Yazın nasıl geçtiğini soran muhabirlere ise “Şu ana kadar geçirdiğim en güzel yazdı. Aksiyonu bol bir yaz geçirdim” yanıtını verdi.

“AŞK HAYATIMDA MUTLUYUM”

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şevval Şahin, yeni ilişkisi hakkında konuştu. Özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen tescilli güzel, “Aşk hayatımda mutluyum ama fazla detaya girmek istemiyorum. Özelim bana kalsın” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEY KAZANCA BAĞLI DEĞİL”

Şahin, kariyer planlamasında oyunculuk olmadığını ifade ederek, “Şu an oyunculuk düşünmüyorum. Gelen rol teklifleri var fakat modellik üzerinden ilerlemek tercihim olur. Her şey kazanca dayalı değil. Oyunculuk çok kazandırıyor ama benim için bu öncelik değil” dedi.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Murat Kazancıoğlu’ya yeni bir aşka yelken açan Şevval Şahin, önceki gün Arnavutköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli güzel, şaşkınlıkla, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Haberi de görmedim bu arada, nereden çıktı?” diye konuştu. İlişkinin nasıl ilerlediği sorularına ise Şahin, “Süper, dört dörtlük” şeklinde cevapladı.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.