Seda Sayan Safiye-Faik ikilisini sildi! Genç Kocasına Yapılanı Affetmedi! Yanlarına Yaklaşamazlar

Kendinden yaşça küçük isimlerle evlilik yapan Seda Sayan, makûs yorumlara aldırış etmeden 7. evliliğini de 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile yaptı. Nikahına ailesi katılmazken, yakın dostları Safiye Soyman ve Faik Öztürk yalnız bırakmadı. Yaş farkına ait genel yorumlara kulaklarını tıkayan Seda Sayan’a geçtiğimiz günlerde aile dostu ve yakın arkadaşı olan Faik Öztürk’ten herkesi şoke eden bir açıklama gelmişti. Öztürk, Sayan’ın evliliklerini lunaparka benzetilmişti.

SEDA SAYAN’IN EVLİLİKLERİE LUNAPARK DEMİŞTİ

Safiye Soyman ile bir arada Seda Sayan’ın evliliği hakkında yorum yapan Faik Öztürk, yaptığı açıklama ile Seda Sayan’ı kızdırdığı tez edildi. Sayan için, “Seda bizim canımız. Kendisi mert biridir. Seda Sayan’ın keyifli bir lunaparkı var. Orada kiminle oynamak istiyorsa onu alıyor. Parası pulu var. Ekonomik istikametten güçlü bir bayan. Biz kendisini çok seviyoruz. Çağlar da çok yeterli bir insan” yorumunda bulunmuştu. Öztürk’ün lunapark benzetmesinden sonra Seda Sayan’dan bir açıklama gelmezken savlara nazaran Sayan çok kızmış ve ikili ile dostluğunu bitirmişti.

SAFİYE-FAİK İKİLİSİNİ SİLDİ

Sürekli yan yana olan dostlar Öztürk’ün açıklamasından sonra bir daha bir ortaya gelmediler. Sayan, eşiyle birlikte öteki dostlarının yanında gözükürken, Safiye Soyman- Faik Öztürk ikilisi ile bir ortaya gelmiyor. Öztürk’ün açıklamasından sonra yakın dostlarını tek kalemde silen Sayan, şimdi bir açıklama yapmadı.

EŞİYLE BİR ARADA KAŞ’TA TATİLDE

Eşi Çağlar Ökten ile bir arada Hollanda dönüşü Antalya Kaş’a geçen Sayan kimseye aldırış etmeden bol bol tatil fotoğrafları paylaşıyor. Tatile çıkmadan evvel tekrardan Çene, boyun, dudak estetiği yaptıran Sayan, adeta 18 yaşındaki kızlara taş çıkartıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.