‘Kraliçe’de Deniz, çiftliği kurtarmak için yüzüğünü sattı!

Kanal D’nin; dünya çapında çok izlenen ‘Queen Sugar’ dizisinden uyarlanan, yeni dizisi ‘Kraliçe’, 3’üncü bölümü ile 5 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Yaptıkları basın toplantısının ardından Deniz, Ateş’i ve evi terk edip; çiftliğe gitti. Ancak bankanın alacaklarına karşılık icra memurlarını oraya yolladığını, çiftliğin mühürlendiğini ve kardeşleri Zeynep ile Ali’nin çocuklarla beraber kapıya atıldığını gördü. Bu haber, herkesi derinden etkiledi.

Deniz, Zeynep ile dertleşirken annesinin onları bırakıp gitmesinin kendisini yıllardır çok üzdüğünü anlatarak, “Anneme o kadar çok kızıyorum ki!” diye konuştu. Geçmiş, çocukluğunda yaşadığı travmalarla yüzleşen Deniz’in gözünün önünden geçti.

ÇİFTLİĞİN MÜHÜRLENMESİ AİLEYİ YIKIYOR / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ZEYNEP ÇILGINA DÖNDÜ!

Ziya, borçlar yüzünden mühürlenen çiftlik olayını kullanarak; Deniz ve Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Ali ile çiftlik için pazarlık yaptığını söyleyen Ziya’dan duydukları karşısında çılgına döndü.

Deniz ise öfkesini kardeşlerinden çıkarmaya çalışan Zeynep’e tepki göstererek; “Tüm bunlar gözünün önünde yaşandı ve sen hiçbir şey fark etmedin diye kendine kızgınsın!” dedi.

“GÜNEŞE ÇEVİRELİM BU KARANLIK GÜNLERİ” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Çiftlikten çıkıp aile yadigarı köhne eve taşınmak zorunda kalan kardeşler, kara kara borçlarını nasıl ödeyeceklerini düşünmeye başladılar. Aslan, “Güneşe çevirelim bu karanlık günleri!” şarkısına başlayarak onları bu düşünce girdabından çıkartmayı başardı.

ATEŞ’İN OLAYLI GECESİ

O sırada hayatına Deniz olmadan da devam edebileceğini ispatlamaya çalışan Ateş’in gecesi, olaylı bitti. Gittiği bir barda takım arkadaşlarıyla karşılaşan Ateş, onlarla atışmaya başladı. Atışma kavgaya dönerken, bir gazeteci o anların videosunu çekti.

ATEŞ YİNE ORTALIĞI YIKTI, GEÇTİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DENİZ YÜZÜĞÜNÜ SATTI

Deniz, taksitleri ödeyip çiftliği kurtarmak için harekete geçti. Şirketinin alacakları ile bir gereken paranın bir kısmını toplayan Deniz, Ateş’in evlilik teklif ederken verdiği milyonluk tektaş yüzüğü satarak; eksik miktarı da tamamladı. Böylelikle çiftliği bir nebze de olsun kurtarmış oldu. O sırada Kuyumcunun telefonuyla Deniz’in evlilik yüzüğünü sattığını öğrenen Ateş ise eşinin emanetini geri aldı.

Deniz ile Mahir, çocukluk anılarından konuşurken çiftliğe gelen Ateş onları gördü. Kıskandığın belli olan Ateş, hızlı adımlarla Deniz ve Mahir’in olduğu yere doğru yürüdü.

DENİZ ÇİFTLİĞİ KURTARDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ZİYA’NIN ÇİRKİN PLANI

Ateş ve Deniz’in kozlarını paylaşması için çocukları gezmeye götüren Ali, tatsız bir sürprizle karşılaştı. Çiftlikteki mührün kalkması olayına sinirlenip yeni bir plan yapan Ziya, kasabanın kahvehanesinde çiftlikten alacaklı olan kasabalıyı galeyana getirdi. Kasabalı, Aslan ve Rüya ile birlikte meydandan geçen Ali’nin önünü kesti ve hiç acımadan çocukların önünde Ali’yi dövmeye başladı. Yaşananları öğrenen Ateş, olaya müdahil oldu.

Kuyumcudan geri aldığı yüzükle ilgili Deniz’i sıkıştıran Ateş, sevgi dolu halleriyle onun etkilemeye çalıştı. Deniz ise, hala sevdiğini hissettiği Ateş’e karşı yelkenlerini yavaş yavaş suya indirmeye başladı.

ALİ, BORÇLU OLDUĞU KASABALIDAN DAYAK YEDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATEŞ’İN İHANETİ FİNALE DAMGA VURDU

Dizinin final sahnesinde ise Ateş ile Zeynep’in konuşmalarını duyan Deniz, evlilikleri boyunca eşinin kendisini başka kadınlarla da aldattığını öğrendi.

‘Kraliçe,’ her Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…

DENİZ, DUYDUKLARI KARŞISINDA ŞOKE OLDU! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir