Kahreden Olay: Foseptik Çukuruna Düşen 6 Yaşındaki Çocuk Öldü

Ağrı’da foseptik çukuruna düşen 6 yaşındaki Miray, hayatını kaybetti.

İş makineleriyle foseptik çukurunda arama yapan ekipler, küçük kızın cansız bedenine ulaştı

Edinilen bilgiye göre, Ağrı merkez Fırat Mahallesi’nde oturan Güleser ve Reyis Ülgay çifti, çocukları Miray Asel’le birlikte sabah 10.00 sıralarında 100’üncü Yıl Mahallesi’nde kiraladıkları ahırdaki hayvanlarına bakmaya gitti.

Ülgay çifti, hayvanlarının bakımını yaparken çocuklarını da otomobilde bıraktı. Hayvanların bakımını yaptıktan sonra otomobile geri dönen Ülgay çifti, çocuklarını araçta göremeyince saat 11.00 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor

İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edilerek, Miray Asel için arama çalışması başlatıldı. Çocuğa ve herhangi bir ize rastlamayan ekipler, ahırın yakınındaki foseptik çukurunda arama başlattı. İş makineleriyle foseptik çukurunda arama yapan ekipler, saat 18.00 sıralarında küçük kızın cansız bedenine ulaştı.

Ekipler tarafından bulunduğu yerden çıkarılan talihsiz çocuğun cenazesi, otopsi yapılmak üzere Ağrı Eğitim Araştırma Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir