Bugün O Burç İçin Paralı Günler Başlıyor! Siz De O Şanslı İnsanlardan Biri Misiniz? İşte 15 Temmuz Burç Yorumları…

15 TEMMUZ 2022

KOÇ : ÇETİN BİR KONUŞMANIN İÇİNDE OLACAKSINIZ

Bu cuma günü kendinizi oldukça çetin bir konuşma içinde bulabilir ve bu konuşmada sizin için değerli olan biri haddinizi bildirebilir.

Belki sahiden yanlış bir şey yaptınız ya da hareketleriniz büyük ölçüde yanlış yorumlandı. Her halükârda, tüm bu olanlar sizi pek yeterli hissettirmeyecek.

BOĞA : NEFSİNİZE HAKİM OLAMAYACAKSINIZ

Lezzetli yiyeceklere ve başka aşırılıklara karşı koyamayacağınız bir gün. Mazeret bulma konusunda da usta olacaksınız, lakin birçok insan gerçek niyetinizi zati biliyor olacak.

Mazeretlerinizin etrafınızdakiler tarafından kabul edilmesi çok sevildiğiniz manasına geliyor ve muhtemelen onların sevgisini suiistimal etmek size hiç suçluluk duygusu yaşatmıyor.

İKİZLER : DUYGUSAL OLMANIZ İSTİSMAR EDİLEBİLİR

Bugün çok duygusalsınız ve görünüşe nazaran bu eğiliminiz istismar edilebilir. Hayır demek sizin için sıkıntı, bu yüzden diğerlerinin işini yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu hususta çok dikkatli olmalısınız yoksa yakında bir kırılma noktası olacak. Ayrıyeten birtakım şeylere hakikaten hak ettiklerinden daha fazla ciddiyetle davranabilirsiniz.

YENGEÇ : YAPMANIZ GEREKENLERE ODAKLANIN

Bugün size tavsiyemiz, bir an evvel yapmanız gerekenlere odaklanarak mümkün olduğunca öncelik vermenizdir.

Beklenmedik bir halde yolunuza çıkan şeyler olacak. Nelerin yapılabileceği ve nelerin yapılamayacağı konusunda çok kararlı olmanız gerekecek. Ayrıyeten herkese karşı çok eleştirelsiniz.

ASLAN : BUGÜN MUALLAKLI BİR DURUMDASINIZ

Görünüşe nazaran bugün muallaklık kelam konusu, natürel ki işleri kendiniz için daha yeterli hale getirmek için yaratıcılığınızın ve mizah anlayışınızın büyük bir kısmı ile.

Başkalarını inandırmak istediğiniz şey için kandırmaktan korkmuyorsunuz lakin tıpkı vakitte kuşkulu görünebilecek yahut saf kötülük olabilecek hiçbir şey yapmayacaksınız.

BAŞAK : ZORLUKLAR SİZİ YILDIRMIYOR

İş birlikleri ve diğerleriyle çalışmak için uygun bir gün olduğundan bu cuma katiyen yalnız hissetmeyeceksiniz. Her türlü faaliyetle çok meşgulsünüz., bilhassa yaratıcı faaliyetlerle.

Kendinizi söz etmenizi sağlayan her şeye ilgi duyuyorsunuz ve karşılaşabileceğiniz hiçbir zorluktan çekinmiyorsunuz.

TERAZİ : SIKICI OLABİLECEĞİNİZİ UNUTMAYIN

Tüm tartışmaları monoloğa çevirme eğiliminiz var ve pek çok şey hakkında epey heveslisiniz. Fakat birebir vakitte çok sıkıcı da olabileceğinizin farkında değilsiniz.

Aklınızdan geçenleri herkese anlatmaktan kaçınmak isteyebilirsiniz ve bunun sizi çok daha âlâ hissettireceğini göreceksiniz. Birtakım Teraziler öğlenden sonra idman yapmayı tercih edecekler.

AKREP : MÜNASEBETİNİZE ODAKLANMANIZ GEREKİYOR

Bu cuma, aile içindeki hava çok daha istikrarlı olacak üzere görünüyor, tahminen de çok daha rahat olmanız ve işi düşünmemeniz nedeniyle. Bugün, birçok Akrep için münasebetlerindeki dinamiğe odaklanmak için mükemmel bir vakit.

Bazı durumlarda, güzel bir sürprizin yahut düzgün hazırlanmış bir ikramın bir tesir yaratacağını görebilirsiniz.

YAY : FİNANSAL FIRSATLAR ÖNÜNÜZDE

Bu cuma, hayatınızın finansal istikametleri size en fazla faydayı getirecek üzere görünüyor.

Bu tıp bir gün size huzur verir ve muhtemelen kendiniz hakkında daha düzgün hissetmenizi sağlar. Kimi Yaylar, bir kardeş yahut kendilerinden genç bir arkadaş yüzünden birtakım meselelerle karşılaşabilir.

OĞLAK : DUYGUSAL TARTIŞMALARA YAŞAYABİLİRSİNİZ

Mevcut eğilim hislerinizi, sevdiklerinizin dünyasının merkezine yerleştirecek ve açıkçası, bundan çok keyif alacaksınız.

Öte yandan, bu birtakım duygusal tartışmaları da tetikleyebilir ve tüm bu çeşitten bahislerde nasıl dengeli olabileceğinizi sahiden bilemeyeceksiniz. Kimi Oğlaklar daha huysuz olacak ve bilhassa öğlenden sonra kendilerini etraflarından soyutlama eğiliminde olacaklar.

KOVA : FARKLI MÜSABAKA MESLEĞİNİZİ ETKİLEYECEK

İş yerindeki bir üstünüzle değişik bir müsabaka, gelecek planlarınıza biraz ışık tutacak. Karşınızdaki kişi üzerinde en yeterli izlenimi bırakmaya çalışıyorsunuz lakin çok fazla gayret sarf ettiğiniz ve bunun fark edildiği durumlar da olabilir.

Bu vesileyle, sakin olmaya ve rahatlamaya çalışın ve sonuçların işe yaramasına müsaade verin.

BALIK : HOBİLER İLE İLGİLENMEYE DEVAM

Bugün işinize pek odaklanmış görünmüyorsunuz ancak bu, kendi iç motivasyonlarınızı takip etmediğiniz manasına gelmiyor.

Bu, hobilerle ilgilenmek için olağanüstü bir gün. Öğlenden sonra, yalnızca rahatlamak istediğiniz için bir gece davetini reddedecek kadar cesaretli olabilirsiniz.


Seni Sevmekten Asla Vazgeçmeyecek 4 Burç… Ne Olursa Olsun Onların Kalbi Senin İçin Atacak


Yılın En Büyük Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Yılın En Sert Dolunayı Sarsıcı tesirler İle Geldi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.